fbpx
turne
Trending

London Pass London Pass

Duhet të blejë arsyen për Londrën Pass

Përjashtim të rasteve kur jeni duke marrë pjesë në një grup turne ose duke vizituar Londrën për të vizituar ose pazar dhe për të mos vizituar atraksionet turistike, do të jeni në gjendje të paguani për blerjen e London Pass. Pyetja e vetme që duhet marrë parasysh është blerja e një Pass për disa ditë.

Ka pesë lloje të kalimeve në Londër: 1 Ditë, 2 Ditë, 3 Ditë, 6 Ditë dhe 10 Ditë Çmimi ndahet në të rritur dhe fëmijë (5 deri në 15 vjeç) Fëmijët nën 5 vjeç nuk kanë nevojë të blejnë bileta, prandaj nuk ka nevojë të blini bileta. Blej London Pass.

Kliko këtu për të parë London PassÇmimi i fundit i ofertës

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Artikuj të ngjashëm

Mbrapsht në krye
sqShqip
zh_HK香港中文版 en_USEnglish zh_CN简体中文 afAfrikaans da_DKDansk de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) de_DEDeutsch elΕλληνικά es_ESEspañol fa_IRفارسی fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית id_IDBahasa Indonesia it_ITItaliano ja日本語 ru_RUРусский viTiếng Việt thไทย tr_TRTürkçe pt_BRPortuguês do Brasil ko_KR한국어 nl_NLNederlands sqShqip