fbpx
mënyrëpazarOfertë e kufizuar kohore

Blerje në treg online në Farfetch gjatë ofertës së kufizuar të dominimit të ri

Farfetch 2019 ofron një ofertë të kufizuar në botën e blerjeve në internet

Titullari i ri i komunitetit të blerjeve online Farfetch! Për blerjen në internet, Net-a-Porter dhe Yoox, besoj se nuk ka njeri që të njohë pazarin e dyqaneve të veshjeve. YOOY gjithashtu kaloi shumë para në këto dy faqe interneti! Ofrimi i shpejtë, më shumë mallra, cilësi më të mirë ... Koha e blerjes online është më shumë se koha e punës ^. ^ Dhe emri Farfetch mund të jetë më pak i njohur, por si fashionista, nuk duhet ta dini!

Zyra qendrore e Farfetch në Londër, Britani e Madhe, ka 550 blerës në më shumë se 40 vende të botës, si dhe më shumë se 200 marka ndërkombëtare dhe më shumë se 2.000 marka projektuesi. Produktet më të mira në botë janë vendosur në një dyqan në internet. Çdo sezon, ne do të lançojmë produktet më të fundit dhe më të plotë sipas tregut. Për sa kohë që jeni një përdorues VIP, mund t'i kontaktoni dhe t'u kërkoni atyre që t'ju ndihmojnë të blini një markë që nuk është në faqen e internetit.

Në mungesë të inventarit, Farfetch i lejon blerësit të dërgojë direkt ngarkesën, vetëm komisionet, kështu që kostoja e menaxhimit të magazinave mund të zvogëlohet, kështu që çmimi i mallrave mund të reduktohet në të njëjtën kohë. Tani është vendi më i shpejtë në rritje i blerjeve në Britani të Madhe.

Kohët e fundit, Farfetch ofron një zbritje deri në 20% off, blejnë atë për mashkull / femër, familje, dhe ju nuk mund të humbasë atë!

Detajet e Ofertave: Deri në 50% zbritje në artikujt e reduktuar (përdoruesit në Azinë e Paqësorit)

Data e ofertimit: 22 korrik 2019Deri më 29 korrik 2019

Kodi kupon: JULY20 (duhet të përdoret në lidhje me lidhjen e mëposhtme)

Oferta e lidhjes: https://yooylife.net/farfetch-20190111/ 
- Disa markave nuk mund të kualifikohen për këtë ofertë
 

 

Më shumë oferta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Artikuj të ngjashëm

Mbrapsht në krye
sqShqip
zh_HK香港中文版 en_USEnglish zh_CN简体中文 afAfrikaans da_DKDansk de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) de_DEDeutsch elΕλληνικά es_ESEspañol fa_IRفارسی fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית id_IDBahasa Indonesia it_ITItaliano ja日本語 ru_RUРусский viTiếng Việt thไทย tr_TRTürkçe pt_BRPortuguês do Brasil ko_KR한국어 nl_NLNederlands sqShqip