fbpx
 • turne
  stay japan

  Qëndroni në Japoni, platforma e vetme ligjore për Japoninë, e njëjta gjë si shtëpia e së njëjtës përvojë

  Shumë miq që duan kulturën japoneze do të qëndrojnë në homestays japoneze. Çmimi është mesatar, dhe e dyta është që të përjetojnë vendin ku jetojnë japonezët. Por gjithkush e di se nëse vepron një shtëpi në Japoni, duhet të marrësh një licencë, përndryshe do të shkelësh ligjin. Qëndroni Japonia është aktualisht i vetmi që ofron një platformë plotësisht të ligjshme homestay. Qëndroni homestays Japoneze në të gjitha platformat janë operuar zyrtarisht nga qeveria japoneze, kështu që nuk do të ketë anulime. Krahasuar me Airbnb, ka më pak prona sepse Stay Japan ka vetëm homestays ligjore. Megjithatë, Qëndroni Japoni është gjithmonë një homestay ligjore dhe është më e sigurt për udhëtarët. Kur është fjala për mbrojtje, Stay Japan është platforma e vetme që ofron sigurim për pasagjerët. Edhe nëse pasagjerët nuk e blejnë sigurimin e udhëtimit, ata do të kompensojnë humbjet e shkaktuara nga hoteli. Shikoni ofertat e fundit: https://yooylife.net/stay-japan-offer/

  Lexo më shumë »
 • mënyrë
  New Look

  New Look ju mëson se çfarë është e lirë është Chic A jeni ende duke vizituar ZARA? Ejani të shikoni kodin e fundit të kuponave!

  New Look ka qenë në biznes për gati 50 vjet dhe aktualisht ka më shumë se 900 dyqane në mbarë botën. Është një markë e njohur në Mbretërinë e Bashkuar dhe në botë. Cheap is Chic, është besimi i New Look që veshja e tyre është e pozicionuar në tregun e mesit, por materialet me cilësi të lartë dhe ekipet profesionale të dizajnit e bëjnë New Look një raport shumë të lartë të çmimeve / performancës. Pra, është shumë popullor me të rinjtë. Stili është retro, duke e zënë lart prirjen dhe duke mos harruar cilësinë. Kam blerë shumë bluza dhe xhinse. Ajo ndihet shumë e butë dhe e rehatshme pas vendosjes, veçanërisht xhinse. Xhinse të blera nga partitë e tjera janë shumë të vështira, dhe është e vështirë të vihet në punë, është shumë e pakëndshme të ngritet dhe të zbritet, por xhinse të blera në New Look janë të lira dhe shumë të mira për t'u veshur. Kohët e fundit, New Look ka një ofertë të re, vetëm çizme për femra, por ka një zbritje prej 30%, gjatë Vitit të Ri, ju mund të keni një palë këpucë të reja jashtë rrugës, është shumë mirë! Oferta 1 Oferta e fundit e re e ofertës: Çizme për femra, deri në 30% off Data: 17 Jan 2019 ...

  Lexo më shumë »
 • pazar
  rakuten

  Rakuten Lotte Shopping Mall 2019 Kodi i Skedsave të Fundit

  Rakuten Lotte Mall, e themeluar në vitin 1997, është aktualisht platforma më e famshme e blerjeve online në Japoni dhe më pas e ka zgjeruar biznesin e saj në Tajvan dhe në botë. Njerëzit japonezë dyqan çdo ditë në faqen e internetit të Rakuten, kështu që ata nuk duhet të dalin, ata mund të blejnë shumicën e nevojave të tyre të përditshme në shtëpi. Jashtë, ne duam të blejmë produkte me cilësi të lartë japoneze, përveç blerjes, gjithashtu mund të blini në faqen e internetit Rakuten ashtu si japonezët. Meqenëse kam Rakuten Global, unë kam qenë pazar gjithnjë e më shumë, nuk më duhet të shqetësohesha për problemet e transportit, dhe unë nuk duhet të shqetësohem për japonezët! Një nga gjërat më të rëndësishme është që të gjithë duhet të regjistrohen si anëtarë, sepse çdo herë që blini, do të shpërbleheni pak, pastaj kur të blini përsëri, do të ketë zbritje! Mbaj mend që rakuten e Japonisë dhe llogaria e Rakuten Global janë të ndara, pikat nuk mund të ndahen. Kjo duhet të theksohet! Këtë herë, Lotte ofron një kod kupon deri në 1,200 yen! Data e ofertës: 21 shkurt 2019 (9:00 ...

  Lexo më shumë »
 • turne
  Agoda

  Agoda ka një zbritje 10% në të gjitha hotelet, dhe përdoruesit ekzistues mund ta përdorin atë gjithashtu!

  Agoda nuk ka nevojë për YOOY për të prezantuar atë! Platforma e prenotimit të udhëtimit veteran filloi të ofrojë shërbime që në vitin 1990 (këtë nuk e di se si të shkoj në internet ...) Këtë herë YOOY zbuloi një zbritje prej 10% se si të rezervoni një hotel. Vetëm të shkarkoni aplikacionin zyrtar të celularit të Agoda dhe mund të merrni kodin kupon në portofolin e aplikacioneve. Ha! Nëse është kaq e thjeshtë, ju nuk keni nevojë të prezentoni YOOY. Sepse kjo ofertë është për klientët e rinj shkarko, por! ! YOOY ka gjetur një mënyrë për të marrë këtë zbritje prej 10% për lexuesit që kanë instaluar aplikacionin Agoda. Nëse nuk e keni shkarkuar ende aplikacionin e Agoda, thjesht ndiqni këtë lidhje me metodën e instalimit të përdoruesit të ri. Përdoruesit e rinj instalojnë aplikacionin në Agoda: https://yooylife.net/agoda-mobile-app/ Ok! Për miqtë e aplikacionit ekzistues në Agoda, ju lutemi ndiqni mësimin më poshtë dhe merrni një kod zbritje 10% përsëri! Së pari fshini aplikacionin origjinal të Agoda në telefonin tuaj dhe pastaj fshini rekordin e reklamës. ("Përshtypje" -> "Privacy" -> "Reklama" -> "Reset Advertising" -> Shtypni "Reset Identifier" Metoda e rekordit të reklamave të pastra Android fillimisht shkoni te "Cilësimet" -> "Google" -> "Reklama" -> "Reset Ad ID" -> Shtypni ...

  Lexo më shumë »
 • pazar
  Melissa Dreams

  Melissa Dreams këpucë të gjitha këpucë HK $ 149 për fëmijë të gjithë HK $ 169

  Këpucët e fëmijëve të Melissa Dreams kanë qenë gjithnjë popullore, por çmimi nuk është i përballueshëm për prindin mesatar. Vetëm duke hyrë në 2019, dyqani online i Melissa Dreams filloi një ofertë shumë të madhe! Këpucë për fëmijë janë të gjitha HK $ 169 dhe këpucët për fëmijë janë 149 $ HK. Stili i Melissa është veçanërisht i pasur me ngjyrën e karamele, me materialin e pelte, mjeshtëri është shumë delikate, hapni kutinë e këpucëve dhe madje edhe erën e karamele, kështu që është veçanërisht popullore me fëmijët! Në fakt, kjo dyqan këpucësh u themelua në Brazil në vitin 1979, i specializuar në prodhimin e këpucëve për femra dhe fëmijë, sidomos këpucët për fëmijë janë të njohura në të gjithë botën. Në fakt, materialet janë formuluar posaçërisht për të siguruar 100% të bëra në Brazil, përveç ngjyrës së butë, nuk do të dëmtojë lëkurën e fëmijëve, as nuk do t'i bëjë fëmijët të ndjeshëm. Ata janë shumë të kënaqur që fëmijët të veshin. Këshilla YOOY, blej këpucë për fëmijë, mos harroni të kushtoj vëmendje të lidhjes në mes të sipërme dhe të vetme nuk është e fortë, dhe duhet të shohim nëse ajo është e qetë. Përndryshe, kur ecni, kjo do të dëmtojë lëkurën tuaj. Materiali i këpucës së fundit është më i mirë, nuk do të kalojë kur ecni, dhe kur përpiqeni të vini këpucët në tokë, mund të shihni nëse ka fërkime të mjaftueshme. Natyrisht, këpucët e Melissa Dreams kanë pësuar testimin rigoroz QC dhe ju patjetër mund t'i bleni me besim! Oferta 1 Periudha e Promovimit: 25 Janar - 14 Shkurt Detajet e ofertave: 2018 stina e vjeshtës dhe dimrit të rritur, blej 2 çifte shtesë 10% zbritje, bleni 3 çifte shtesë 20% 2 Periudha e promovimit: 15 Shkurt 2019 - 28 Shkurt 2019 Detaji i ofertës: Stili i fundit HKD150, blej 2 çifte ekstra 10% off, bleni 3 çifte shtesë 20% off, blini 4 çifte shtesë 30% zbritje link: https: //yooylife.net/melissadreamkids ...

  Lexo më shumë »
 • pazar
  esdlife

  ESDlife Physical Health Shih faqen e internetit të çmimeve A mendoni se është një uebfaqe e e-shërbimit të qeverisë?

  Çdo herë që përmend ESDlife, shumë njerëz mendojnë për faqen e internetit të e-shërbimit të qeverisë. Në fakt, që nga viti 2008, ESDlife nuk ka ofruar më këtë shërbim, dhe u shndërrua në një uebsajt për informacion mbi jetën, përfshirë informacionin e shërbimit të martesës, familjes dhe shërbimit shëndetësor. Ajo që askush nuk e di është se ESDlife siguron një platformë për kontrollimin e çmimeve për ekzaminimet fizike, ashtu si platforma e çmimit të hotelit që përdoret gjatë udhëtimit. Vetëm zgjidhni artikullin e inspektimit që dëshironi, ose edhe zgjidhni çmimin, ju mund të gjeni shërbimin e duhur! Kjo do të kursejë shumë kohë duke kërkuar shërbime kudo, sidomos si YOOY. Para se të filloj unë, unë nuk di ku të filloj. Unë vetëm kërkoj miq, dhe secili mik ka informacione të ndryshme dhe nuk di si të zgjedh. Ata që gjenden në këtë platformë janë të gjitha institucionet e mëdha me besueshmëri dhe janë më të sigurt. Ato gjithashtu ofrojnë zbritje nga koha në kohë, të tilla si reduktimet e punonjësve të korporatave, kontrollet para lindjes dhe pas lindjes që vlerësohen nga prindërit, madje edhe ofertat e kartës së kreditit! Së bashku me kodin kupon ju mund ta përdorni atë! Lidhja e fundit e ofertës ESDlife: https://yooylife.net/esdlife/  

  Lexo më shumë »
 • pazar
  Wiggle

  Wiggle 2019 kodin ekskluziv kupon për markat britanike të çiklizmit dhe sporteve në natyrë

  Detajet e fundit të Wiggle's Coupon 2019: Deri në 70% zbritje në artikujt e reduktuar, përdoruesit e rinj mbi 50, dhe kodin kupon prej 10 £. Data e Ofertës: Tani duhet të njoftohet veçmas: NEWGB (Kodi Promo duhet të përdoret në lidhje me lidhjen e mëposhtme) Lidhje e ofertës: https://yooylife.net/wiggle-offer/ Wiggle është dyqani më i madh në botë i biçikletave në Mbretërinë e Bashkuar. Lëvizja u zhvillua ngadalë nga një dyqan i vogël për biçikleta në vitin 1920 për biçikleta, biçikleta, pajisje për not, furnizime të rrjedhshme dhe madje edhe ushqime shëndetësore. Askush në Mbretërinë e Bashkuar nuk e di, Wiggle shet në botë përmes dyqaneve online. Si një tifoz i sportit, ju duhet të keni blerë diçka në Wiggle. Në vitin e ri të vitit 2019, Wiggle do t'ju ofrojë menjëherë një zbritje, deri në 3! Nëse nuk e keni përdorur Wiggle, do të keni më shumë zbritje! Vetëm shkruani kodin kupon dhe mund të merrni më shumë se 10 £. Mos harroni të kushtoj vëmendje të kupon kodin duhet të përdorni lidhjen YOOY zbritje për të përdorur! Detajet e Ofertave: Deri në 70% zbritje në artikujt e reduktuar, përdoruesit e rinj që blejnë 50 ose më pak, hyjnë në kodin kupon prej 10 £. Data e Ofertës: Tani duhet të njoftohet veçmas: NEWGB (Kodi Promo duhet të përdoret në lidhje me lidhjen e mëposhtme) Lidhje e ofertës: https://yooylife.net/wiggle-offer/

  Lexo më shumë »
 • mënyrë
  SSENSE

  SSENSE ofron deri në 30% zbritje në dyqanet e veshjeve të modës

  Krahasuar me dyqanet e tjera online, gjëja më e madhe e veçantë për SSENSE është se ato do të lançojnë oferta herë pas here, dhe këto oferta janë më shumë se dyqanet e tjera në internet dhe disa madje mendojnë se po shesin fakte ^^ !. Sidoqoftë, mund të jeni të sigurt se YOOY ka blerë edhe shumë mallra në SSENSE, të tilla si kuletat e Fendi dhe çantat e Chloe ... Të gjithë janë blerë gjatë periudhës së promovimit! (Unë nuk mund të blej bukë gjatë ditëve të javës.) <) Sa i përket ofertës, SSENSE tani ofron një zbritje prej 30%, e cila është e vërtetë! Triple! Atlete Fendi dhe pantallona Junya Watanabe janë pothuajse gjysma e madhësisë së një dyqani në Hong Kong! Gjithkush do të ketë një vështrim! Oferta e lidhjes: https://yooylife.net/ssense-offer/ SSENSE Çmimi i reduktuar plus detajet e ofertave të reja të vitit të ri: mallrat me çmim të reduktuar ...

  Lexo më shumë »
 • turne
  MoneyHero

  Plani i Krahasimit të Sigurimit të Parasë të Sigurimit të Parasë Periudha e Posaçme e Promovimit Deri në 30% nga sigurimi i udhëtimit

  Çfarë është MoneyHero? Le YOOY të njohë ju! Udhëtimi, pa marrë parasysh se ku shkoni, sigurimi i udhëtimit duhet të blej. Rezervimet normale të hoteleve dhe logot, ka shumë platforma të çmimeve, të tilla si booking.com, hotels.com ... Por për sigurimin e udhëtimit, ne shpesh kanë nevojë për katër çmime, përveç çmimit, ka kushte sigurimi. Ndonjëherë blerja e sigurimit të udhëtimit është më e gjatë se blerja e një bilete ... MoneyHero lejon që të gjithë të krahasojnë pjesën më të madhe të sigurimit të udhëtimit në një vend dhe ta blejnë direkt, prandaj është e lehtë të gjesh sigurimin e duhur për ju! Kohët e fundit, YOOY zbuloi se MoneyHero ofron ulje, disa më pak se 30% off! Data e ofertës: 2 Jan 2019 deri 30 Prill 2019 Bonus Link: https://yooylife.net/moneyhero-travel/

  Lexo më shumë »
 • pazar
  bonjour

  Bonjour Excellence One Stop Shop Produkte të kujdesit të lëkurës Platformë për blerje

  Bonjour Detajet e Ofertave: Ardhja e Re, deri në 50% off + Lidhje çmimi me një copë: promovim YOOY special! SU: M37 ° Uji i freskët hidratues i veçantë 9 komplete të lëkurës mund të marr frymë edhe të vendosur, ujë, locion, esencë, krem, cleanser fytyrës në një, përbërësit përmbajnë lëng natyral fermentuar bambu, cilësi është e freskët dhe natyrore, Të vërtetë "frymë lirisht". Mund të moisturize thellë, të riparojë cilësi të përafërt dhe të ndihmojë në rregullimin e balancës së ujit dhe të naftës. Tani shkoni në dyqan të shkëlqyer online për të blerë, gjithashtu të kënaqeni me ofertën e Vitit të Ri! YOOY Prezantimi i Daiso Daiso Puff Cleaner 110ml A është fryma juaj "larje"? Kini kujdes nga rritja bakteriale dhe dëmtimi i lëkurës Shtrydhni një agjent pastrimi të vogël në vezën e bukur të përbërjes ose puff, përdorni duart tuaja për ta fshirë atë butësisht, dhe pasi të keni mbaruar uji, ju do të merrni atë.Është praktike dhe e përshtatshme ~ Lërini vezët e bukura të kozmetikës, blloqet e sfungjerave, fryhet, etj. Mund të kurseni në heshtje një "para të madhe"! Detajet e ofertës: Ardhja e re, deri në 50% off + një lidhje çmimi: https://yooylife.net/bonjour-offer/

  Lexo më shumë »
Mbrapsht në krye
sqShqip
zh_HK香港中文版 en_USEnglish zh_CN简体中文 afAfrikaans da_DKDansk de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) de_DEDeutsch elΕλληνικά es_ESEspañol fa_IRفارسی fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית id_IDBahasa Indonesia it_ITItaliano ja日本語 ru_RUРусский viTiếng Việt thไทย tr_TRTürkçe pt_BRPortuguês do Brasil ko_KR한국어 nl_NLNederlands sqShqip