fbpx
mënyrëpazarOfertë e kufizuar kohore

Jack Wills është plot stilit britanik të studentëve të shkollave të mesme britanike të preferuara

Jack Wills mishëron stilin tradicional britanik, me themeluesit e markave Rob Shaw dhe Peter Williams duke përdorur konceptin Fabulously britanik për të arritur historinë britanike dhe kulturën tradicionale në kostume dhe për të promovuar kulturën britanike jashtë vendit. Emri Jack Wills është në të vërtetë emri i gjyshit të Pjetrit.

Në vitin 2011, Jack Wills u emërua një nga 100 markat më të mira në Britani të Madhe nga The Times Fashion Magazine. Ka veshje dhe veshje për burra, pajisje shtëpiake dhe aksesorë në mallra, të cilat janë shumë të popullarizuara në mesin e nxënësve të shkollave të mesme britanike dhe studentët e kolegjit. Dizajni dhe materialet e produktit të Jack Wills janë prodhuar të gjitha në Britani të Madhe dhe janë me të vërtetë markat normale britanike.

Shumë njerëz mendojnë se stili britanik duhet të jetë stili i të moshuarve, por produktet e Jack Wills janë të përziera me shumë elementë të rinj, të tillë si modelet rozë dhe lule. Me shijen e një shkolle të lartë britanike, është shumë e denjë për t'u dashur nga shumë të rinj.

Kohët e fundit, Jack Wills ofron një zbritje deri në 30% zbritje! Shkoni dhe shikoni!

Detajet e Ofertave: Deri në 70% zbritje në të gjitha artikujt me çmime të reduktuara dhe deri në 25% zbritje të artikujve të Holiday Shop
Data e Ofertave: 23 Korrik 2019 deri 08 Gusht 2019
Oferta e lidhjes: https://yooylife.net/jack-wills-offer/

Tags

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Artikuj të ngjashëm

Mbrapsht në krye
sqShqip
zh_HK香港中文版 en_USEnglish zh_CN简体中文 afAfrikaans da_DKDansk de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) de_DEDeutsch elΕλληνικά es_ESEspañol fa_IRفارسی fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית id_IDBahasa Indonesia it_ITItaliano ja日本語 ru_RUРусский viTiếng Việt thไทย tr_TRTürkçe pt_BRPortuguês do Brasil ko_KR한국어 nl_NLNederlands sqShqip