fbpx

turne

 • Kalaja Fort Go Travel Travel Station

  Kur shkoj në Fengze për të blerë aparate elektrike, unë mund të dëgjoj më shumë, mallrat e udhëtimit dhe Kalaja duket të jenë të palidhura.Në fakt, dyqani online i Fengze ka një zonë turistike të quajtur "Fortress Travel Go." Zona ofron atë që na nevojitet kur udhëtojmë. Të gjitha furnizimet! Fortress Travel Go Offers (korrik 2019 update) ...

  Lexo më shumë »
 • wingon

  Yongan Travel Website - Hotele, Biletat Ajrore, Paketa e Udhëtimit të Lirë Gusht 2019 Oferta!

  Yongan Travel Website - Hotelet, Biletat Ajrore, Paketat e Udhëtimit të Lirë për Dhjetor! Oferta 1 detaje të ofertave të plotë të hoteleve: Rezervoni një hotel me linjë të plotë për 800 $ (pa taksë) për çdo kod promovimi prej 60 $: MH286 Data e ofertës: Tani deri më 31 gusht, të gjitha ofertat duhet të përdoren përmes kësaj lidhjeje: https: // yooylife. Neto / ofertë e krahut në ofertë / ofertë 2 detaje të detajuara të paketës së plotë të paketës së lirë të udhëtimit: Rezervoni një linjë të plotë të paketave të udhëtimit falas për çdo $ 1500 (pa u paguar), minus $ 100 ...

  Lexo më shumë »
 • trip.com

  Trip.com Platforma më e sheshtë e rezervimit të biletave të hoteleve nuk ka më nevojë për të gjetur kodin e fundit të zbritjes prej 5% për faqen e internetit të çmimeve

  Për të udhëtuar për të prenotuar hotele dhe bileta ajrore, të gjithë do të kërkojnë në faqen e internetit më të përshtatshme në internet, natyrisht, ka edhe shumë faqe interneti me çmim të çmimeve në treg. Në fakt, në trip.com, shumica e hoteleve dhe biletave ajrore janë më të përshtatshme se sa website-i i çmimeve. Sidomos në Kinë dhe Macau, ju mund të gjeni hotelet dhe biletat më paqësore. Shumë njerëz nuk e dinë, në fakt, trip.com është Ctrip i mëparshëm (Ctrip). Rezervimet e hoteleve kineze dhe biletave ajrore duhet të shkojnë në faqen e internetit. Duke filluar nga platforma e çmimeve të Bill-it, ekziston një ndërmjetës, prandaj çmimi do të jetë më i përshtatshëm. Gjithashtu për shkak të marrëdhënies së varrosur, ka më shumë hotele në trip.com se faqet e internetit të tjera, veçanërisht disa hotele të vogla dhe të mesme, kështu trip.com ka avantazhe të mëdha. Si një ndërmjetës, trip.com do të ndihmojë klientët libër / bileta me agjentë. Një trip.com do të dërgojë një email konfirmimi, por gjithashtu do të dërgojë një njoftim rezervë / njoftim biletë. Kur të arrini në hotel, thjesht jepni numrin në njoftim në hotel. Data e kodit të kuponit: E njëjta ditë për ...

  Lexo më shumë »
 • klook

  Klook Kodi kupon Asia Pacific Përvoja më e mirë Travel Platforma Booking

  Gjithkush është i zënë, dhe është e nevojshme të udhëtoni kur të keni një festë. Por, kur udhëtoni, ju duhet të planifikoni itinerarin tuaj, ju duhet të rezervoni një biletë, një paketë parajsore, një restorant, ju gjithashtu mund të dëshironi të gjeni një turne lokal ... Ju keni udhëtuar për t'u çlodhur dhe rezultati shpesh është më shqetësues. KLOOK kupton këtë problem dhe blen të gjitha produktet e udhëtimit që ju nevojiten në një platformë. Ata nuk kanë produktet e tyre, ata janë në vende të ndryshme dhe gjejnë produktet më të përshtatshme të udhëtimit për të gjithë, ashtu si biletat ose biletat e përmendura më sipër. Në 2019, ka edhe promovime të veçanta, dhe anëtarët e rinj kanë zbritje shtesë! Këtu janë disa kode të kuponave, mund të zgjidhni ofertën e duhur, mos harroni se kodi i kuponeve duhet të përdoret me lidhjen e zbritjes. Aktiviteti Coupon 1 Hong Kong Limited: Summerwave Travel aktivitet të ulët si $ 1! Detajet e ofertave: 1. Përdoruesit e rinj: Blerje për çdo ngjarje të plotë HKD300, futni kodin kupon, gëzoni 88% zbritje 3 ditë Wifi në Japoni dhe Korenë e Jugut, futni kodin kupon, gëzoni ditën e parë prej $ 1. Bleni aktivitetet e Starma Taiyue mbi HKD600, Kjo është për të reduktuar HKD66 ...

  Lexo më shumë »
 • Dream Curises Star Cruises Realizoni Cruise Your Dream + Oferta me Afat të Kufizuar

  Pushimet e lundrimit janë ëndrra e shumë miqve, por ata rrallë zgjedhin udhëtimin e lundrimit kur ata udhëtojnë. A ka ndonjë arsye pse shumë njerëz janë të penguar nga turizmi i lundrimit? Para së gjithash, koha e udhëtimit të udhëtimit në përgjithësi është më e gjatë, dhe ka afate kohore. Është më vështirë për njerëzit me pushime më pak të bëjnë përparime. Përveç kësaj, anija e lundrimit që dëshironi të merrni nuk jeton domosdoshmërisht në zonën ku jetoni, as nuk e di se ku duhet të marrë pjesë në cruises të huaj. Dream Curises është një kompani lundrimi me bazë në Azi. Anijet e saj më të ulëta të lundrimit përdorin qytete të ndryshme në rajonin e Azi-Paqësorit si portin e tyre në shtëpi për të siguruar rrugë brenda Azisë. I përdorur për të marrë një dalje në det për të shkuar në një vend të huaj, dhe tani unë mund të hipte në anije në terminalin lokal. Aktualisht, anijet turistike nën Dream Curises janë të gjitha më shumë se 150,000 anije lundrimi luksoze. Nëse keni parë kohët e fundit një anije të madhe lundrimi në Victoria Harbour, Hong Kong, shanset janë ato! Nëse doni të merrni pjesë në turizmin e lundrimit, gjëja më e rëndësishme është rruga dhe data. Për sa i përket itinerareve, ajo është në pronësi edhe nga Vietnami, Filipinet, Australia, Zelanda e Re dhe madje edhe Okinawaja e preferuar e të gjithëve. Sa i përket kohës, ajo është nga dy net deri në pesë netë. Shumë i përshtatshëm për njerëzit me pak pushime! Merrni 5 orësh Okinawa Discovery Tour si një shembull. 5-ditore Okinawa Discovery Tour ka përfshirë një udhëtim vajtje-ardhje nga Hong Kongu nëpërmjet Shangait në Naha dhe Miyako Island. Pas mbërritjes në Japoni, mund të bashkoheni me një grup turne lokal për të shijuar ushqim dhe ndonjë gjë. Në bregun e Naha, grupi turistik zakonisht udhëton. Për të rezervuar një hotel dhe për të shkuar në një dalje në det, ju duhet të zgjidhni një dhomë të ndryshme! Ekzistojnë aktivitete të ndryshme në anije në llojin e dhomës. Ju nuk duhet të shqetësoheni për mërzitshëm në rrugë! Dreams World 2019-2020 Dhoma e Brendshme (ISS / ISA) Në çdo dhomë, vetëm udhëtarit të parë kërkohet të paguajë tarifën e plotë dhe i dyti pasagjerë është i përjashtuar nga çmimi bazë. Pamje nga deti ...

  Lexo më shumë »
 • HomeAway

  HomeApartamente me qira një vilë luksoze, ju gjithashtu mund të jetë protagonist i Terrace House

  HomeAway është një platformë e rezervimit të apartamenteve për pushime. Shumë njerëz nuk e kuptojnë Tani që ka platforma të mëdha të rezervimit të hoteleve, pse ende keni nevojë për rezervim? Në fakt, HomeAway është një apartament pushimi dhe vilë, e cila ndryshon nga rezervimet e hoteleve të tjera. Ju gjithashtu mund të mendoni për Airbnb. Në fakt, Airbnb është kryesisht duke marrë me qira dhoma shtesë në shtëpi, ose duke marrë me qira shtëpinë, të përshtatshme për një ose dy njerëz për të marrë me qira, ndërsa HomeAway jep qira, shumica e tyre janë apartamente të tëra, madje edhe vila luksoze, të përshtatshme për një familje ose miq të shumtë. pushime. Në 2015, HomeAway fitoi Expedia, e cila tani mbulon më shumë se 190 vende dhe siguron gjithsej 1.2 milion vende për të qëndruar. Sigurimi i vendeve me qira, përveç apartamenteve dhe vila të përmendura më sipër, ka shtëpi pemësh, shtëpi-shtëpi dhe madje edhe kështjella! ! Në fakt, në ditët e sotme hotelet e udhëtimit dhe akomodimit nuk kanë takuar shumë njerëz, veçanërisht ata që duan të përjetojnë kulturën lokale, prandaj tani ka gjithnjë e më shumë njerëz që zgjedhin platformën HomeAway, duke shpresuar që të gëzojnë më shumë hapësira private dhe më mirë se hoteli. Qëndrimi i përvojës. Në Netflix, ekziston një koleksion i Shtëpisë së Çastit (komente të mëdha familjare), brenda banesës dhe vilës, edhe në ...

  Lexo më shumë »
 • Paris Pass

  Pass Paris është një paketë udhëtimi në Paris që duhet të blini nga paradën.

  "Kalimi i Parisit" është një paketë e domosdoshme për udhëtime në Paris, duke ofruar muze, transport, dyqane restoranti dhe më shumë. Kur shkova në Paris, shumë njerëz do të blinin një tjetër Muzeum të Parisit, por kjo paketë përmban vetëm kalimin e muzeut, i cili është i përshtatshëm vetëm për udhëtarët që udhëtojnë me makinë në Paris. Për shkak të faktit se është shumë e papërshtatshme për vetë ngasje, kaosin e trafikut, mungesën e lokacionit të parkimit, etj, shumica e udhëtarëve përdorin transportin publik. Krahasuar me Muzeun e Parisit, Passi i Parisit është qartë më i përshtatshëm për udhëtarët. Pra, tani ekziston "...

  Lexo më shumë »
 • stay japan

  Qëndroni në Japoni, platforma e vetme ligjore për Japoninë, e njëjta gjë si shtëpia e së njëjtës përvojë

  Shumë miq që duan kulturën japoneze do të qëndrojnë në homestays japoneze. Çmimi është mesatar, dhe e dyta është që të përjetojnë vendin ku jetojnë japonezët. Por gjithkush e di se nëse vepron një shtëpi në Japoni, duhet të marrësh një licencë, përndryshe do të shkelësh ligjin. Qëndroni Japonia është aktualisht i vetmi që ofron një platformë plotësisht të ligjshme homestay. Qëndroni homestays Japoneze në të gjitha platformat janë operuar zyrtarisht nga qeveria japoneze, kështu që nuk do të ketë anulime. Krahasuar me Airbnb, ka më pak prona sepse Stay Japan ka vetëm homestays ligjore. Megjithatë, Qëndroni Japoni është gjithmonë një homestay ligjore dhe është më e sigurt për udhëtarët. Kur është fjala për mbrojtje, Stay Japan është platforma e vetme që ofron sigurim për pasagjerët. Edhe nëse pasagjerët nuk e blejnë sigurimin e udhëtimit, ata do të kompensojnë humbjet e shkaktuara nga hoteli. Shikoni ofertat e fundit: https://yooylife.net/stay-japan-offer/

  Lexo më shumë »
 • Agoda

  Agoda ka një zbritje 10% në të gjitha hotelet, dhe përdoruesit ekzistues mund ta përdorin atë gjithashtu!

  Agoda nuk ka nevojë për YOOY për të prezantuar atë! Platforma e prenotimit të udhëtimit veteran filloi të ofrojë shërbime që në vitin 1990 (këtë nuk e di se si të shkoj në internet ...) Këtë herë YOOY zbuloi një zbritje prej 10% se si të rezervoni një hotel. Vetëm të shkarkoni aplikacionin zyrtar të celularit të Agoda dhe mund të merrni kodin kupon në portofolin e aplikacioneve. Ha! Nëse është kaq e thjeshtë, ju nuk keni nevojë të prezentoni YOOY. Sepse kjo ofertë është për klientët e rinj shkarko, por! ! YOOY ka gjetur një mënyrë për të marrë këtë zbritje prej 10% për lexuesit që kanë instaluar aplikacionin Agoda. Nëse nuk e keni shkarkuar ende aplikacionin e Agoda, thjesht ndiqni këtë lidhje me metodën e instalimit të përdoruesit të ri. Përdoruesit e rinj instalojnë aplikacionin në Agoda: https://yooylife.net/agoda-mobile-app/ Ok! Për miqtë e aplikacionit ekzistues në Agoda, ju lutemi ndiqni mësimin më poshtë dhe merrni një kod zbritje 10% përsëri! Së pari fshini aplikacionin origjinal të Agoda në telefonin tuaj dhe pastaj fshini rekordin e reklamës. ("Përshtypje" -> "Privacy" -> "Reklama" -> "Reset Advertising" -> Shtypni "Reset Identifier" Metoda e rekordit të reklamave të pastra Android fillimisht shkoni te "Cilësimet" -> "Google" -> "Reklama" -> "Reset Ad ID" -> Shtypni ...

  Lexo më shumë »
 • MoneyHero

  Plani i Krahasimit të Sigurimit të Parasë të Sigurimit të Parasë Periudha e Posaçme e Promovimit Deri në 30% nga sigurimi i udhëtimit

  Çfarë është MoneyHero? Le YOOY të njohë ju! Udhëtimi, pa marrë parasysh se ku shkoni, sigurimi i udhëtimit duhet të blej. Rezervimet normale të hoteleve dhe logot, ka shumë platforma të çmimeve, të tilla si booking.com, hotels.com ... Por për sigurimin e udhëtimit, ne shpesh kanë nevojë për katër çmime, përveç çmimit, ka kushte sigurimi. Ndonjëherë blerja e sigurimit të udhëtimit është më e gjatë se blerja e një bilete ... MoneyHero lejon që të gjithë të krahasojnë pjesën më të madhe të sigurimit të udhëtimit në një vend dhe ta blejnë direkt, prandaj është e lehtë të gjesh sigurimin e duhur për ju! Kohët e fundit, YOOY zbuloi se MoneyHero ofron ulje, disa më pak se 30% off! Data e ofertës: 2 Jan 2019 deri 30 Prill 2019 Bonus Link: https://yooylife.net/moneyhero-travel/

  Lexo më shumë »
Mbrapsht në krye
sqShqip
zh_HK香港中文版 en_USEnglish zh_CN简体中文 afAfrikaans da_DKDansk de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) de_DEDeutsch elΕλληνικά es_ESEspañol fa_IRفارسی fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית id_IDBahasa Indonesia it_ITItaliano ja日本語 ru_RUРусский viTiếng Việt thไทย tr_TRTürkçe pt_BRPortuguês do Brasil ko_KR한국어 nl_NLNederlands sqShqip