fbpx
turnepazar

Kalaja Fort Go Travel Travel Station

Kur shkoj në Fengze për të blerë aparate elektrike, unë mund të dëgjoj më shumë, mallrat e udhëtimit dhe Kalaja duket të jenë të palidhura.Në fakt, dyqani online i Fengze ka një zonë turistike të quajtur "Fortress Travel Go." Zona ofron atë që na nevojitet kur udhëtojmë. Të gjitha pajisjet e makinës!

Oferta e Kalaja e Udhëtimit (Përditësimi i korrikut 2019)

Gjëja më e rëndësishme për të blerë është sigurisht zbritje! (Kjo është vëmendja më e madhe e YOOY ^^!) Ka shumë zbritje.

  • Hang Seng Credit Card - aq i ulët sa 50% off / $ 50 off kur shpenzoni 3000 ose 新 klientë të rinj 4% Dollarë Cash
  • Udhëtimi GO - Produkt i caktuar 5 Kredia Easy / Discount Airline / Watsons $ 50 Cash Coupon
  • Kështjellë i-monedhë - Ruaj i-monedhë për dhurata

Travel Go x Paratë MoneyBack Easy x Azi Milesx Azi Miles Azi Miles

Për shkak se paratë e lehtë mund të shkëmbehen për Azi Miles, dhe produktet Travel Goo mund të kursejnë paratë, dmth. Ju mund të kurseni Azinë Milje kur bleni Travel Go!5 herë lehtë për shpërblimMegjithatë, në katalog nuk ka asnjë shfaqje që ka 5 herë më shumë para, duhet të shfaqet sipas futjes së produktit. Hope Fengze do të përditësojë faqen e internetit në të ardhmen!

Travel Go > Asia Miles 對換表
Udhëtimi Shko> Azia Miles.
5倍易賞錢
5 herë zbritje të lehtë të parave

Kalaja i-monedhë

Nëse blini ndonjë produkt në dyqan online, ju mund të fitoni Fortress i-Coin për shpengim. Ju mund të shkëmbeni një i-monedhë për $ 500.

Si të përdorni Kalaja i-Monedhë për një biletë të dyfishtë Taipei / biletë Ocean Park / valixhe Gedgrenedgren dhe më shumë ...

Promovimi YOOY

Kamera, kufje, energji celulare ... Këto janë produktet që të gjithë e dinë se nuk do të prezantohen me ju Travel Go ju ofron me telefonin më të vështirë të ruajtur të telefonit SIM çdo herë, stabilizatorin e nevojshëm të kamerës për të shtënat jashtë, Makina inteligjente e përkthimit automatik, insekticidet e kërkuara nga mali, cilat produkte bukurie janë në dispozicion, me të vërtetë një faqe interneti, ju mund të blini furnizimet e nevojshme pa dalë nga shtëpia, gjithashtu mund ta dërgoni në shtëpinë tuaj.

Le YOOY ju prezantoj me produktet që duhet të blini!


Insta360 Një X Kamera panoramike.

a360 One X

Kamera më e famshme 360, përveç xhirimit të filmit me 360 gradë, mund të merrni gjithashtu një film si një aparat të vogël ajror që ju ndjek, mund të thuhet se është një aparat fotografik që duhet të blihet për një udhëtim të vetme, sigurisht që efekti i të shtënave së bashku është gjithashtu shumë i mirë. mirë!

Materialet dhe ofertat e hollësishme: https://www.fortress.com.hk/zt/product/one-x-360-camera/p/BP_11809673


Japonia / Koreja / Tajvani / Australia / SHBA ....... Vlera e ruajtur e telefonit 咭

Travel Go SIM

Telefonat kryesore të ofruara janë Travel SIM, CSL, DOCOMO, KT Telecom, Hutchison, China Mobile, etj. Është një vend i zakonshëm për të shkuar.

Materialet dhe ofertat e hollësishme: https://www.fortress.com.hk/zt/shop/travel-go/lc/120?q=%3Anew%3AsupplierFormCategory%3A%E5%84%B2%E5%80%BC%E5%92%AD


Mog Një TR-100 Portable elektronike me mushkonjë

Mog One TR-100 便攜式電子驅蚊匙扣
Çelësat portative elektronike kundër mushkonjave, parandalojnë mushkonjat që të afrohen brenda 3-5 metrave, ngarkimi USB (përdorimi i vazhdueshëm për rreth 30 orë pas 30 minutash akuzash), me dy opsione audio, të bëra në Kore

Materialet dhe ofertat e hollësishme: https://www.fortress.com.hk/zt/product/tr-100-light-mosquito-repeller/p/BP_11853682


Breo - iNeck Air Massager

Me aeroplan ose me tren me distanca të gjata, sigurisht që ka një vend të madh të rehatshëm kur ke para për t'u ulur në kokë. Duket se nëse je në ekonominë e YOOY, mbështetja e kokës do të jetë e domosdoshme dhe mbështetësja e kokës me funksion masazh, a duhet ta blesh? Duhet të jetë një masazh i vërtetë 3D, jo dridhje e përgjithshme. Kjo YOOY me të vërtetë e gjeti atë për një kohë të gjatë për ta gjetur!

iNeck Air 按摩器

Materialet dhe ofertat e hollësishme: https://www.fortress.com.hk/zt/product/ineck-air-massager/p/BP_11725912

Për më shumë produkte të Fortress Travel Go dhe oferta, ju lutem klikonikëtu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Artikuj të ngjashëm

Mbrapsht në krye
sqShqip
zh_HK香港中文版 en_USEnglish zh_CN简体中文 afAfrikaans da_DKDansk de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) de_DEDeutsch elΕλληνικά es_ESEspañol fa_IRفارسی fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית id_IDBahasa Indonesia it_ITItaliano ja日本語 ru_RUРусский viTiếng Việt thไทย tr_TRTürkçe pt_BRPortuguês do Brasil ko_KR한국어 nl_NLNederlands sqShqip