fbpx
 • turne

  Kalaja Fort Go Travel Travel Station

  Kur shkoj në Fengze për të blerë aparate elektrike, unë mund të dëgjoj më shumë, mallrat e udhëtimit dhe Kalaja duket të jenë të palidhura.Në fakt, dyqani online i Fengze ka një zonë turistike të quajtur "Fortress Travel Go." Zona ofron atë që na nevojitet kur udhëtojmë. Të gjitha furnizimet! Fortress Travel Go Offers (korrik 2019 update) ...

  Lexo më shumë »
 • mënyrë
  farfetch

  Blerje në treg online në Farfetch gjatë ofertës së kufizuar të dominimit të ri

  Farfetch 2019 ofertë e kufizuar në blerje në internet bota e re në internet për blerjen e dyqaneve të reja online Farfetch! Për blerjen online, Net-a-Porter dhe Yoox, besoj se nuk ka njeri që të njohë pazarin e dyqaneve të veshjeve. YOOY gjithashtu kaloi shumë para në këto dy faqet e internetit! Ofrimi i shpejtë, më shumë mallra, cilësi më të mirë ... Koha e blerjes online është më shumë se koha e punës ^. ^ Dhe emri Farfetch mund të jetë më pak i njohur, por si fashionista, nuk duhet ta dini! Zyra qendrore e Farfetch në Londër, Britani e Madhe, ka 550 blerës në më shumë se 40 vende të botës, si dhe më shumë se 200 marka ndërkombëtare dhe më shumë se 2.000 marka projektuesi. Produktet më të mira në botë janë vendosur në një dyqan në internet. Çdo sezon, ne do të lançojmë produktet më të fundit dhe më të plotë sipas tregut. Për sa kohë që jeni një përdorues VIP, mund t'i kontaktoni dhe t'u kërkoni atyre që t'ju ndihmojnë të blini një markë që nuk është në faqen e internetit. Në mungesë të inventarit, Farfetch i lejon blerësit të dërgojë direkt ngarkesën, vetëm komisionet, kështu që kostoja e menaxhimit të magazinave mund të zvogëlohet, kështu që çmimi i mallrave mund të reduktohet në të njëjtën kohë. Tani është vendi më i shpejtë në rritje i blerjeve në Britani të Madhe. Kohët e fundit, Farfetch ofron një zbritje deri në 20% off, blejnë atë për mashkull / femër, familje, dhe ju nuk mund të humbasë atë! Detajet e Ofertave: Deri në 50% zbritje në artikujt e reduktuar (përdoruesit në Azinë e Paqësorit) Data e ofertimit: 22 ...

  Lexo më shumë »
 • turne
  wingon

  Yongan Travel Website - Hotele, Biletat Ajrore, Paketa e Udhëtimit të Lirë Gusht 2019 Oferta!

  Yongan Travel Website - Hotelet, Biletat Ajrore, Paketat e Udhëtimit të Lirë për Dhjetor! Oferta 1 detaje të ofertave të plotë të hoteleve: Rezervoni një hotel me linjë të plotë për 800 $ (pa taksë) për çdo kod promovimi prej 60 $: MH286 Data e ofertës: Tani deri më 31 gusht, të gjitha ofertat duhet të përdoren përmes kësaj lidhjeje: https: // yooylife. Neto / ofertë e krahut në ofertë / ofertë 2 detaje të detajuara të paketës së plotë të paketës së lirë të udhëtimit: Rezervoni një linjë të plotë të paketave të udhëtimit falas për çdo $ 1500 (pa u paguar), minus $ 100 ...

  Lexo më shumë »
 • turne
  trip.com

  Trip.com Platforma më e sheshtë e rezervimit të biletave të hoteleve nuk ka më nevojë për të gjetur kodin e fundit të zbritjes prej 5% për faqen e internetit të çmimeve

  Për të udhëtuar për të prenotuar hotele dhe bileta ajrore, të gjithë do të kërkojnë në faqen e internetit më të përshtatshme në internet, natyrisht, ka edhe shumë faqe interneti me çmim të çmimeve në treg. Në fakt, në trip.com, shumica e hoteleve dhe biletave ajrore janë më të përshtatshme se sa website-i i çmimeve. Sidomos në Kinë dhe Macau, ju mund të gjeni hotelet dhe biletat më paqësore. Shumë njerëz nuk e dinë, në fakt, trip.com është Ctrip i mëparshëm (Ctrip). Rezervimet e hoteleve kineze dhe biletave ajrore duhet të shkojnë në faqen e internetit. Duke filluar nga platforma e çmimeve të Bill-it, ekziston një ndërmjetës, prandaj çmimi do të jetë më i përshtatshëm. Gjithashtu për shkak të marrëdhënies së varrosur, ka më shumë hotele në trip.com se faqet e internetit të tjera, veçanërisht disa hotele të vogla dhe të mesme, kështu trip.com ka avantazhe të mëdha. Si një ndërmjetës, trip.com do të ndihmojë klientët libër / bileta me agjentë. Një trip.com do të dërgojë një email konfirmimi, por gjithashtu do të dërgojë një njoftim rezervë / njoftim biletë. Kur të arrini në hotel, thjesht jepni numrin në njoftim në hotel. Data e kodit të kuponit: E njëjta ditë për ...

  Lexo më shumë »
 • mënyrë
  Jack Wills

  Jack Wills është plot stilit britanik të studentëve të shkollave të mesme britanike të preferuara

  Jack Wills mishëron stilin tradicional britanik, me themeluesit e markave Rob Shaw dhe Peter Williams duke përdorur konceptin Fabulously britanik për të arritur historinë britanike dhe kulturën tradicionale në kostume dhe për të promovuar kulturën britanike jashtë vendit. Emri Jack Wills është në të vërtetë emri i gjyshit të Pjetrit. Në vitin 2011, Jack Wills u emërua një nga 100 markat më të mira në Britani të Madhe nga The Times Fashion Magazine. Ka veshje dhe veshje për burra, pajisje shtëpiake dhe aksesorë në mallra, të cilat janë shumë të popullarizuara në mesin e nxënësve të shkollave të mesme britanike dhe studentët e kolegjit. Dizajni dhe materialet e produktit të Jack Wills janë prodhuar të gjitha në Britani të Madhe dhe janë me të vërtetë markat normale britanike. Shumë njerëz mendojnë se stili britanik duhet të jetë stili i të moshuarve, por ...

  Lexo më shumë »
 • turne
  klook

  Klook Kodi kupon Asia Pacific Përvoja më e mirë Travel Platforma Booking

  Gjithkush është i zënë, dhe është e nevojshme të udhëtoni kur të keni një festë. Por, kur udhëtoni, ju duhet të planifikoni itinerarin tuaj, ju duhet të rezervoni një biletë, një paketë parajsore, një restorant, ju gjithashtu mund të dëshironi të gjeni një turne lokal ... Ju keni udhëtuar për t'u çlodhur dhe rezultati shpesh është më shqetësues. KLOOK kupton këtë problem dhe blen të gjitha produktet e udhëtimit që ju nevojiten në një platformë. Ata nuk kanë produktet e tyre, ata janë në vende të ndryshme dhe gjejnë produktet më të përshtatshme të udhëtimit për të gjithë, ashtu si biletat ose biletat e përmendura më sipër. Në 2019, ka edhe promovime të veçanta, dhe anëtarët e rinj kanë zbritje shtesë! Këtu janë disa kode të kuponave, mund të zgjidhni ofertën e duhur, mos harroni se kodi i kuponeve duhet të përdoret me lidhjen e zbritjes. Aktiviteti Coupon 1 Hong Kong Limited: Summerwave Travel aktivitet të ulët si $ 1! Detajet e ofertave: 1. Përdoruesit e rinj: Blerje për çdo ngjarje të plotë HKD300, futni kodin kupon, gëzoni 88% zbritje 3 ditë Wifi në Japoni dhe Korenë e Jugut, futni kodin kupon, gëzoni ditën e parë prej $ 1. Bleni aktivitetet e Starma Taiyue mbi HKD600, Kjo është për të reduktuar HKD66 ...

  Lexo më shumë »
 • turne

  Dream Curises Star Cruises Realizoni Cruise Your Dream + Oferta me Afat të Kufizuar

  Pushimet e lundrimit janë ëndrra e shumë miqve, por ata rrallë zgjedhin udhëtimin e lundrimit kur ata udhëtojnë. A ka ndonjë arsye pse shumë njerëz janë të penguar nga turizmi i lundrimit? Para së gjithash, koha e udhëtimit të udhëtimit në përgjithësi është më e gjatë, dhe ka afate kohore. Është më vështirë për njerëzit me pushime më pak të bëjnë përparime. Përveç kësaj, anija e lundrimit që dëshironi të merrni nuk jeton domosdoshmërisht në zonën ku jetoni, as nuk e di se ku duhet të marrë pjesë në cruises të huaj. Dream Curises është një kompani lundrimi me bazë në Azi. Anijet e saj më të ulëta të lundrimit përdorin qytete të ndryshme në rajonin e Azi-Paqësorit si portin e tyre në shtëpi për të siguruar rrugë brenda Azisë. I përdorur për të marrë një dalje në det për të shkuar në një vend të huaj, dhe tani unë mund të hipte në anije në terminalin lokal. Aktualisht, anijet turistike nën Dream Curises janë të gjitha më shumë se 150,000 anije lundrimi luksoze. Nëse keni parë kohët e fundit një anije të madhe lundrimi në Victoria Harbour, Hong Kong, shanset janë ato! Nëse doni të merrni pjesë në turizmin e lundrimit, gjëja më e rëndësishme është rruga dhe data. Për sa i përket itinerareve, ajo është në pronësi edhe nga Vietnami, Filipinet, Australia, Zelanda e Re dhe madje edhe Okinawaja e preferuar e të gjithëve. Sa i përket kohës, ajo është nga dy net deri në pesë netë. Shumë i përshtatshëm për njerëzit me pak pushime! Merrni 5 orësh Okinawa Discovery Tour si një shembull. 5-ditore Okinawa Discovery Tour ka përfshirë një udhëtim vajtje-ardhje nga Hong Kongu nëpërmjet Shangait në Naha dhe Miyako Island. Pas mbërritjes në Japoni, mund të bashkoheni me një grup turne lokal për të shijuar ushqim dhe ndonjë gjë. Në bregun e Naha, grupi turistik zakonisht udhëton. Për të rezervuar një hotel dhe për të shkuar në një dalje në det, ju duhet të zgjidhni një dhomë të ndryshme! Ekzistojnë aktivitete të ndryshme në anije në llojin e dhomës. Ju nuk duhet të shqetësoheni për mërzitshëm në rrugë! Dreams World 2019-2020 Dhoma e Brendshme (ISS / ISA) Në çdo dhomë, vetëm udhëtarit të parë kërkohet të paguajë tarifën e plotë dhe i dyti pasagjerë është i përjashtuar nga çmimi bazë. Pamje nga deti ...

  Lexo më shumë »
 • turne
  HomeAway

  HomeApartamente me qira një vilë luksoze, ju gjithashtu mund të jetë protagonist i Terrace House

  HomeAway është një platformë e rezervimit të apartamenteve për pushime. Shumë njerëz nuk e kuptojnë Tani që ka platforma të mëdha të rezervimit të hoteleve, pse ende keni nevojë për rezervim? Në fakt, HomeAway është një apartament pushimi dhe vilë, e cila ndryshon nga rezervimet e hoteleve të tjera. Ju gjithashtu mund të mendoni për Airbnb. Në fakt, Airbnb është kryesisht duke marrë me qira dhoma shtesë në shtëpi, ose duke marrë me qira shtëpinë, të përshtatshme për një ose dy njerëz për të marrë me qira, ndërsa HomeAway jep qira, shumica e tyre janë apartamente të tëra, madje edhe vila luksoze, të përshtatshme për një familje ose miq të shumtë. pushime. Në 2015, HomeAway fitoi Expedia, e cila tani mbulon më shumë se 190 vende dhe siguron gjithsej 1.2 milion vende për të qëndruar. Sigurimi i vendeve me qira, përveç apartamenteve dhe vila të përmendura më sipër, ka shtëpi pemësh, shtëpi-shtëpi dhe madje edhe kështjella! ! Në fakt, në ditët e sotme hotelet e udhëtimit dhe akomodimit nuk kanë takuar shumë njerëz, veçanërisht ata që duan të përjetojnë kulturën lokale, prandaj tani ka gjithnjë e më shumë njerëz që zgjedhin platformën HomeAway, duke shpresuar që të gëzojnë më shumë hapësira private dhe më mirë se hoteli. Qëndrimi i përvojës. Në Netflix, ekziston një koleksion i Shtëpisë së Çastit (komente të mëdha familjare), brenda banesës dhe vilës, edhe në ...

  Lexo më shumë »
 • mënyrë
  gmarket

  Koreanët Gmarket përdorin edhe 3 dyqanet më të mëdha online + marrin zbritje 劵 mësimdhënie

  Tani era e Koresë po bëhet gjithnjë e më e fuqishme: dëgjoni këngët koreane, shikoni dramat koreane dhe shkoni në Kore për të luajtur ... Natyrisht, ju duhet të përdorni produktet koreane! Megjithëse të gjithë do të blejnë furnizime koreane kur udhëtojnë, ata nuk mund të blejnë shumë. Kështu që Gmarket do të lejojë që të gjithë të ulen në shtëpi dhe të blejnë në Kore! Gmarket është si Amazon në Japoni dhe është vënë në Gmarket nga shumë dyqane të vogla, kështu që ju mund të blini një gamë të gjerë produktesh në një platformë. Për shkak se ka kaq shumë produkte, shumë njerëz nuk dinë të fillojnë të zgjedhin dhe kanë frikë të blejnë rroba me cilësi të dobët, kështu që YOOY është këtu për të siguruar disa dyqane popullore që duhet të blejnë. Ka akoma! Ka shumë njerëz që do ta injorojnë atë. Duket se ka zbritje çdo ditë në Gmarket. Secili i kushton vëmendje mësimeve të mëposhtme! 1 - innisfree_OfficialInnisfree Gjerësisht popullor në mesin e grave koreane, pika e shitjes është produkte të pastra natyrale të kujdesit të lëkurës (paketimi është gjithashtu në prodhimin e letres!). Edhe pse çmimi nuk është i lirë, produkti është vërtet i mirë. Sidomos maskë është produkti më i famshëm - pastrimi super vullkanik i veshëve të baltës dhe maskë e fortë, shumë miq do të vijnë në Korenë e Jugut kur të udhëtojnë, blejnë shumë mbrapa. Ajo është shkaktuar me të vërtetë nga balta vullkanike në Jeju. Pas përdorimit, lëkura ngadalë kthehet e bardhë dhe e rrëshqitshme. innisfree_Official 2 - Produktet e ApieuApieu janë të lehta për t'u përdorur dhe janë të disponueshme në shumë dyqane lokale. Ajo përbëhet nga locion, kuq buzësh, kuti hidratues, anti-qumësht dhe kështu me radhë. ...

  Lexo më shumë »
 • turne
  Paris Pass

  Pass Paris është një paketë udhëtimi në Paris që duhet të blini nga paradën.

  "Kalimi i Parisit" është një paketë e domosdoshme për udhëtime në Paris, duke ofruar muze, transport, dyqane restoranti dhe më shumë. Kur shkova në Paris, shumë njerëz do të blinin një tjetër Muzeum të Parisit, por kjo paketë përmban vetëm kalimin e muzeut, i cili është i përshtatshëm vetëm për udhëtarët që udhëtojnë me makinë në Paris. Për shkak të faktit se është shumë e papërshtatshme për vetë ngasje, kaosin e trafikut, mungesën e lokacionit të parkimit, etj, shumica e udhëtarëve përdorin transportin publik. Krahasuar me Muzeun e Parisit, Passi i Parisit është qartë më i përshtatshëm për udhëtarët. Pra, tani ekziston "...

  Lexo më shumë »
Mbrapsht në krye
sqShqip
zh_HK香港中文版 en_USEnglish zh_CN简体中文 afAfrikaans da_DKDansk de_CH_informalDeutsch (Schweiz, Du) de_DEDeutsch elΕλληνικά es_ESEspañol fa_IRفارسی fr_FRFrançais he_ILעִבְרִית id_IDBahasa Indonesia it_ITItaliano ja日本語 ru_RUРусский viTiếng Việt thไทย tr_TRTürkçe pt_BRPortuguês do Brasil ko_KR한국어 nl_NLNederlands sqShqip